Projekty dla dzielnicy Ujejsce

Głosowanie na projekty zakończyło się w sobota, 8 listopada, 2014, 23:59:59.

Zagospodarowanie terenu wokół Remizy OSP w Ujejscu wraz z doposażeniem placu zabaw w nowe urządzenia

Projekt zakłada doposażenie istniejącego placu w urządzenie zabawowe, huśtawkę bocianie gniazdo, karuzelę oraz linozjazd oraz remont alejki przy placu. Istnieje także możliwość montażu 4 ławek oraz stojaka na rowery. Projekt zlokalizowany jest na terenie OSP Ujejsce.

Zakup książek i wyposażenia dla Filii 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ujejscu

Projekt zakłada doposażenie Filii nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej w dodatkowe pozycje książkowe, 2 laptopy z oprogramowaniem, projektor multimedialny wraz z ekranem, aparat fotograficzny, doposażenie w pomieszczenia w meble dla dzieci oraz montaż rolet wewnętrznych.

Ujejska Strefa Ruchu

Projekt zakłada przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu. Zadanie polegałoby na przygotowaniu dokumentacji, która zawierałaby następujące elementy: skatepark, siłownię zewnętrznąz urządzeniami dwustronnymi oraz strefę aktywności ze stołami do piłkarzyków, stołami do szachów, warcabów, stołami do pingponga oraz ściankę wspinaczkową dla dzieci i młodzieży. Przygotowanie dokumentacji technicznej jest konieczne, ponieważ ta pozwoli na oszacowanie dokładnych kosztów realizacji zadania.

Kort tenisowy-zagospodarowanie terenu na stadionie sportowym przy ul. Olimpijskiej

Projekt zakłada budowę kortu tenisowego do tenisa ziemnego o wymiarach 18mx36m wraz z piłkochwytami. Projekt zlokalizowany jest na terenie „UKS Pionier Ujejsce”.

Pracownia językowa w Szkole Podstawowej nr 25 w Dąbrowie Górniczej ul. Mieszka I 20

Projekt zakłada doposażenie Szkoły Podstawowej w sprzęt multimedialny w celu stworzenia pracowni językowej. Szkoła doposażona będzie m.in. w słuchawki z mikrofonem, tablicę interaktywną, zestaw głośników, stoliki InterActiv, oprogramowanie itp. Projekt zlokalizowany jest na terenie Szkoły Podstawowej nr 25.

Serwis należy do Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.

^

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice