PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 31

Plan spotkań z mieszkańcami

Poniedziałek, 4 sierpnia, 2014

II edycja Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego wchodzi w kolejną, bardzo istotną fazę – fazę spotkań z mieszkańcami. We wrześniu i październiku, we wszystkich dzielnicach, odbędą się Dzielnicowe Fora Mieszkańców.

 

Etap ten polegał będzie na dyskusji nad pomysłami zgłoszonymi do realizacji w ramach Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego 2015.

 

Od 20 maja, kiedy minął termin składania projektów, pracownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego analizowali ja pod kątem możliwości ich realizacji. Efekty ich pracy oraz opinie do każdego z projektów będą dostępne od 20 sierpnia.

 
 
Poniżej przedstawiamy harmonogram tegorocznych Dzielnicowych Forów Mieszkańców:
 
  • Brodway 02.09.2014 r. godz. 17.00 Zespół Szkół nr 3 ul. Morcinka

  • Ujejsce 02.09.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Mieszka I 20

  • Zielona-Korzeniec-Dziewiąty 03.09.2014 r. godz. 17.00  Zespół Szkół nr 1, ul. Konopnickiej 56

  • Reden 04.09.2014 r. godz. 17.00 I Liceum Ogólnokształcące

  • Trzebiesławice 04.09.2014 r. godz.17.00 Szkoła Podstawowa nr 35,ul. Uczniowska 24

  • Aleje 08.09.2014 r. godz. 16.30 Gimnazjum nr 4 ul. Wyspiańskiego 1

  • Staszic-Podlesie 08.09.2014 r. godz. 18.00 Gimnazjum nr 4 ul. Wyspiańskiego 1

  • Strzemieszyce Wielkie 09.09.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 5,ul. Strzemieszycka 390

  • Manhattan 10.09.2014 r. godz. 17.00 Zespół Szkół nr 2 Al. Piłsudskiego 24

  • Błędów 10.09.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Żołnierska 188

  • Antoniów 11.09.2014 r. godz. 17.00 Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4

  • Strzemieszyce Małe 11.09.2014 r. godz. 17.00 Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61

  • Śródmieście 17.09.2014 r. godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25

  • Tucznawa-Bugaj-Sikorka 17.09.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139

  • Mydlice Południowe 22.09.2014 r. godz. 17.00 Zespół Szkół nr 7, ul. Jaworowa 6

  • Reden-Adamiecki 23.09.2014 r. godz. 17.00 Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45

  • Kasprzak 24.09.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25

  • Mydlice Północne 25.09.2014 r. godz. 17.00 Zespół Szkół Sportowych, ul. Chopina 34

  • Ząbkowice 29.09.2014 r. godz. 17.00 Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2

  • Stary Gołonóg 30.09.2014 r. godz. 17.00 III Liceum Ogólnokształcące ul. Prusa 3

  • Łęknice 01.10.2014 r. godz. 17.00 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35

  • Gołonóg 02.10.2014 r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa nr 18, Al. Józefa Piłsudskiego 73

  • Tworzeń 06.10.2014 r. godz. 17.00  Szkoła Podstawowa nr 11, Al.Piłsudskiego 103

  • Łęka 07.10.2014 r. godz. 16.30 Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185 A

  • Łosień 07.10.2014 r. godz. 18.00 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23

  • Kuźniczka Nowa 08.10.2014 r. godz. 16.30 Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48

  • Okradzionów 08.10.2014 r. godz. 18.00 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Górna 1

  • Piekło 13.10.2014 r. godz. 16.30 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35

  • Marianki-Ratanice 13.10.2014 r. godz. 17.30 Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35

 

Wszystkie te etapy zostaną zakończone głosowaniem mieszkańców, gdzie wybiorą projekty, które zostaną zrealizowane w 2015 roku. 

Serwis należy do Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.

^

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice